Nabídka kurzů

Připravili jsme pro Vás řadu kurzů a vzdělávacích programů z následujících oblastí:

Obchodní   podmínky 

při účasti   více osob z jedné organizace:

1 účastník

plná cena

2 účastníci

-5% pro každého

3 účastníci

-10% pro každého

4 a více účastníků

-15% pro každého


Grafické programy Adobe

PROČ kurzy počítačové grafiky Adobe? Protože v marketingu jde často nejen o chytrou, ale hlavně o rychlou reakci na aktivity konkurence - běžet do "reklamky" je také cesta, ale trvá déle a je stresující pasivně čekat na výsledek. Protože po absolvování našich kurzů budete moci tvořit ihned a taky ihned uvidíte, posoudíte, či opravíte svoji představu. Do "reklamky" pak nepůjdete vůbec, nebo v klidu a s definitivní představou. Protože není pravda, že produkty Adobe jsou příliš složité a příliš drahé. Zbavíme Vás obav a ostychu.

Maximální počet účastníků je 7. Vše, co se naučíte, si hned na místě sami vyzkoušíte.

Kurzy v kategorii Grafické programy Adobe
Firemní management

Znáte klíčové oblasti pro efektivní řízení firmy? V čem tkví podstata úspěšně fungující organizace? Víte, jak správně nastavit firemní procesy, aby vedly k naplňování Vašich strategických cílů?

Firemní kurzy pro management jsou realizovány na základě požadavků klienta a analýzy potřeb společnosti RYCON Consulting.

Kurzy v kategorii Firemní management

Právo

Chcete se lépe orientovat v "nesrozumitelné" řeči paragrafů? Štvou Vás smlouvy, kde nejdůležitější informace jsou drobným písmem pod čarou? Potřebujete ochránit sebe i rodinu před důsledky neznalosti zákona? Pracujete jako obecní zastupitelé a nejste si jistí svojí majetkovou a trestněprávní odpovědností? Znáte svá práva a povinnosti při zadávání veřejných zakázek?

Kurzy v kategorii Právo

MS Office

Patříte mezi ty, kteří si myslí, že kurz na programy jako je Word a Excel jsou pro ně zbytečné? Kolik času strávíte hledáním cesty pomocí metody pokus – omyl? Už jste někdy v ruce drželi tabulku nebo graf, který byste rádi vytvořili, ale nevíte jak na to?


Kurzy v kategorii MS Office

Finance

Nezavírejte oči před nástrahami světa financí a pojďte se s námi vydat na cestu k finanční inteligenci a svobodě. Naše kurzy rozvíjí občanskou a firemní gramotnost a zvyšují kvalifikaci a kompetence účastníků. Praktické postupy a příklady mají silný preventivní charakter.

Kurzy v kategorii Finance

Rozvoj obchodních dovedností

Chcete pochopit postup v jednotlivých etapách obchodního jednání a osvojit si účinnou, praktickou a konkrétní metodu prodeje? Aktivně pracovat s obchodní argumentací a zvládnout připravit úspěšnou obchodní prezentaci? Právě k tomu jsou určeny kurzy pro rozvoj obchodních dovedností.

Kurzy v kategorii Rozvoj obchodních dovedností

Rétorika - promluvil a všichni ztichli...

Na počátku bylo slovo… …umíte „svá slova“ působivě vyslovit? Proč někomu není rozumět ani když sedí vedle mě, zatímco jiný upoutá pozornost celé místnosti? Chcete, aby ostatní skutečně vnímali, co jim říkáte? Potřebujete si udržet pozornost posluchačů, když mluvíte? Víte, že příjemný a zvučný hlas není vrozený, ale dá se mu naučit?

Kurzy v kategorii Rétorika - promluvil a všichni ztichli...

Veřejná správa - Akreditace MV ČR

Školení zaměstnanců a zajištění dalšího vzdělávání prostřednictvím odborných kurzů není typické jen pro soukromý sektor, ale i pro veřejnou správu. Cílem nabízených kurzů je zkvalitnit a zefektivnit pracovní výkony úředníků územních samosprávných celků a přispět tak k vytvoření úřadů přátelských a vstřícných k občanům.

Kurzy v kategorii Veřejná správa - Akreditace MV ČR

Age management - ProAge

Aby pracovník byl skutečně dobrý, musí projít mnohými životními zkouškami, zvládnout neúspěchy. To chce čas. A co se dá z tohoto pohledu říci o budoucnosti mladého pracovníka? A co o starším zaměstnanci? Chytré firmy, které nabízejí zboží a služby veřejnosti, si dobře uvědomují, že lidé 50+ jsou jejich zákazníky, a že jich bude stále více. Tito lidé rádi potkávají své vrstevníky jako obsluhu na pobočkách těchto firem… Mladý člověk má před sebou mnohé standardní i neobvyklé životní situace, které jej mohou velice ovlivnit. Starší člověk je má už za sebou… Svět je plný lidí, kteří vědí, že „to“ NEJDE. Šanci dostanou ti, kteří hledají cesty, jak „to“ uskutečnit. To je příležitost pro 50+.

Kurzy v kategorii Age management - ProAge

Lektor dalšího vzdělávání 75-001-T

Lektor dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T)

Přípravný kurz a zkouška k získání profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kurzy v kategorii Lektor dalšího vzdělávání 75-001-T

Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu (kód: 75-004-R)

Zkouška pro získání profesní kvalifikace Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu (kód: 75-004-R)

Kurzy v kategorii Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu (kód: 75-004-R)

Občanské minimum

Sousedské vztahy po novu - Je nakupování na internetu riskantní? - Jak se (u)bránit předlužení a exekuci - Jsou slevy prodejní akce opravdu výhodné?

Kurzy v kategorii Občanské minimum

Sociální služby - Akreditace MPSV

Kurzy jsou určeny pracovníkům v sociálních službách a jsou zaměřeny na praktický nácvik a zvládnutí daných oblastí. Úspěšný účastník získá CERTIFIKÁT o absolvování vzdělávacího programu podle § 117a odst. 1 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, s celostátní platností

Kurzy v kategorii Sociální služby - Akreditace MPSV

E-learning

Doplňující e-learningové testy pro videokurzy programů rodiny Adobe

Kurzy v kategorii E-learning

Ergonomie

Chcete získat povědomí o vlivu antropometrie a fyziologie na pracovní výkon, umět řešit problémy týkající se potřeb člověka, pracovního prostředí, pracovních podmínek a uspořádání pracovního prostoru? Předejděte svým zdravotním problémům i problémům svých zaměstnanců!

Kurzy v kategorii Ergonomie


Kalendář akcí

< Prosinec 2022 >
po út st čt so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Připravované kurzy

Naši klienti