Aby pracovník byl skutečně dobrý, musí projít mnohými životními zkouškami, zvládnout neúspěchy. To chce čas. A co se dá z tohoto pohledu říci o budoucnosti mladého pracovníka? A co o starším zaměstnanci? Chytré firmy, které nabízejí zboží a služby veřejnosti, si dobře uvědomují, že lidé 50+ jsou jejich zákazníky, a že jich bude stále více. Tito lidé rádi potkávají své vrstevníky jako obsluhu na pobočkách těchto firem… Mladý člověk má před sebou mnohé standardní i neobvyklé životní situace, které jej mohou velice ovlivnit. Starší člověk je má už za sebou… Svět je plný lidí, kteří vědí, že „to“ NEJDE. Šanci dostanou ti, kteří hledají cesty, jak „to“ uskutečnit. To je příležitost pro 50+.

Legislativní rámec Age managementu

Nechcete přijít o zkušenosti a znalosti svých starších zaměstnanců a současně již potřebujete zaměstnat nové lidi? Víte o legislativních možnostech, jak to zajistit?

Učící se organizace

Chcete své starší zaměstnance využít jako školitele, lektory, trenéry? My víme, jak je připravit do praxe.

Změny personální politiky a provádění personální práce

Máte plán, jak udržovat a rozvíjet zaměstnance různých věkových skupin? Víte, jak pozitivně ovlivnit a udržovat jejich pracovní schopnost?

Motivace starších zaměstnanců k práci

Nevíte jak přivést zaměstnance k vysokým výkonům? My vás inspirujeme.

Produktivita práce, ergonomie

Hledáte cesty k dosažení vysoké racionalizace procesů? Víte, jak optimalizovat pracoviště, aby lidé dosáhli co největšího výkonu?

Pracovní i osobní diagnostika

Opravdu znáte potenciál Vašich zaměstnanců? Víte, co se v nich skrývá a co potřebují k tomu, aby se mohli uplatnit a využít ho?

Zavedení Age managementu - projektový management

Víte, jak bude vypadat věková struktura Vašich zaměstnanců podle pracovních pozic za pět let? Stihnete včas zapracovat jiné?

Změny ve firemní kultuře a strategii lidských zdrojů

Stává se Vašim mladým manažerům, že řídí pracovníky ve věku svých rodičů? Jak se jim s nimi pracuje? V rámci firemní kultury lze toto ošetřit a nastavit. Řekneme Vám jak.

Kalendář akcí

< Květen 2022 >
po út st čt so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Připravované kurzy

Naši klienti