PROČ kurzy počítačové grafiky Adobe? Protože v marketingu jde často nejen o chytrou, ale hlavně o rychlou reakci na aktivity konkurence - běžet do "reklamky" je také cesta, ale trvá déle a je stresující pasivně čekat na výsledek. Protože po absolvování našich kurzů budete moci tvořit ihned a taky ihned uvidíte, posoudíte, či opravíte svoji představu. Do "reklamky" pak nepůjdete vůbec, nebo v klidu a s definitivní představou. Protože není pravda, že produkty Adobe jsou příliš složité a příliš drahé. Zbavíme Vás obav a ostychu.

Maximální počet účastníků je 7. Vše, co se naučíte, si hned na místě sami vyzkoušíte.

Photoshop

Zadáváte práci grafikům, ale ve skutečnosti nejste schopni odhadnout časovou náročnost jejich práce? Chcete získat představu o možnostech počítačové grafiky a zefektivnit tak vynaložené náklady na tvorbu reklamy? Pomůžeme Vám v tom.

Illustrator

Často kontaktujete reklamní agenturu s prací, kterou věříte, že zvládnete sami, ale nevíte jak na to? Máte již hotové tiskové materiály a rádi byste si je sami upravovali? Ukážeme Vám jak.

InDesign

Nechce se Vám trávit hodiny v grafickém studiu nad produktovým či firemním katalogem? Rádi byste si alespoň návrh vytvořili sami? Po absolvování tohoto kurzu to zvládnete.

Premiere

Sledujete internet a všímáte si promo videí Vaší konkurence? Chtěli byste si vytvořit podobné? Máte nápad, kameru, ale nevíte jak dál?

Encore - DVD authorizing

Potřebujete vytvořit firemní prezentaci a přitom mít jistotu, že ji všude přehrajete tak, jak jste ji navrhli? Rádi byste ji prezentovali na televizorech či velkoplošných obrazovkách?

After FX - vizuální efekty, motion grafika

Jak Vaše promo video oživit? Jak jej udělat takové, aby vyčnívalo mezi konkurencí? Vizuální efekty mohou být tou správnou cestou.

Statické prezentace Vás již omrzely a chtěli byste je oživit pomocí animace? Rádi byste animovali Vaše firemní logo?

Dreamweaver

Vaše internetové stránky potřebují aktualizaci a Vy nevíte jak na to? Naučíme Vás to bez znalosti programování.

Flash

Reklama na internetu je dnes již běžná věc. Víte však, jaké jsou možnosti, a jak si vytvořit vlastní reklamní banner?

Kalendář akcí

< Květen 2022 >
po út st čt so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Připravované kurzy

Naši klienti